Кризький ліцей – це осередок освіти для багатьох поколінь, які йдуть у майбутнє своїм тернистим шляхом, здобуваючи визнання. Ключ до всіх духовних багатств світу – у нього, шкільного наставника, вчителя.

/Files/photogallery/732/IMG_20220125_103403.jpg

Василь Сухомлинський писав: «Величезна сила школи народжується там, де в людини, перед якою тільки відкривається життя, є учитель».

Наш педагогічний колектив - це сплав знань і досвіду, який об’єднав шістнадцять однодумців, захоплених своєю справою, відданих дітям, кваліфікованих спеціалістів.

Сьогодні школа – це база для створення єдиного інформаційного освітнього простору, де успішно втілюються інноваційні, дистанційні, управлінські технології.

Кризька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів перша у Луганській області створила умови та надала можливість здобувачам освіти із непідконтрольних територій навчатись за дистанційною формою навчання в режимі онлайн із застосуванням комп'ютерно-орієнтованого середовища навчального закладу на платформі mobischool «ЕЛЕКТРОННА ОСВІТНЯ СИСТЕМА Кризької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» .

Практика Кризького ліцею Марківської селищної ради Луганської області в організації дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах на основі використання е-інструментів показує технологічні можливості для розвитку освітнього простору, сприяє професійному розвитку педагогів та набуттю ними нових компетентностей, надає і розширює доступ до якісної освіти здобувачів освіти різних категорій.

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди77
рейтинг0
відповіді1
перегляди81
рейтинг0
відповіді1
перегляди70
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.