Чи користується ваша дитина Інтернетом?

Щохвилини мільйони дітей, знаходячись вдома, у школі, у гостях у друзів, користуються Інтернетом. Якщо у них є доступ до мережі через кишеньковий мінікомп ютер або мобільний телефон, то вони можуть підключитися до неї практично будь-де.

Батькам доводиться рахуватисяз реальністю:часто діти краще них орієнтуються в цьому новому, кібернетичному, світі інавіть знають, як приховати те, чим вони там займаються. Чи є привід для хвилювань? Безумовно. Чи безнадійна ситуація? Ні в якому разі. Хоча може здаватися, що ваша дитина почуває себе в Інтернеті як вдома, а ви в цій «країні» турист, вам все ж таки під силу отримати про неї деяке уявлення. Необов’язково ставати спеціалістом в електронній техніці, щоб уберегти свою дитину від біди. Ця інформація стане вам підтримкою.

Спочатку звернемо увагу на деяку небезпеку, з якою ваша дитина може зіткнутися в Інтернеті.

Подивимося, які запитання в Інтернеті подобаються молоді, та яку небезпеку вони в собі приховують…

Електронні повідомлення –це письмові повідомлення. Чим вони привабливі?

Вони дозволяють швидко й без витрати переписуватися з друзями.

Що потрібно знати?Незатребувані повідомлення називаються спамом, вони містять натяк на щось непристойне, аморальне. Такі повідомлення іноді містять послання, відкриваючи які, користувачі, наївні діти, добровільно уявляють інформацію про себе, що може призвести до крадіжки особистості. Відповідаючи на подібні повідомлення – навіть якщо у своїй відповіді ви пильно просити вам більше не писати, - ви підтверджуєте, що у вас є діюча електронна адреса. Згодом вам будуть надсилати ще більше таких листів.

Провайдери інтернет- послуг можуть надати батькам засоби для захисту від спонтанних вікон, які з’являються та для блокування небезпечних сайтів. Для цього існує також спеціальні програмне забезпечення. Все це слугує «захистом».Є програми, які не дозволяють дітям давати іншим особисті дані, наприклад, своє ім’я або адресу.

Слідкуйте, щоб ваші діти не мандрували по небажаних сайтах. Неможливо устежити за дітьми, які знаходяться не вдома. Тому важливо прищеплювати ім. правильні цінності, щоб вони приймали вірні рішення, коли вас немає поруч. Чітко обговорюйте, яке буде покарання, якщо діти порушать ваші правила відносно користування Інтернетом. Не відступайте від цих правил.

Шановні батьки!

Пам’ятайте!

Гарні батьки стежать за справами у своєму будинку. Слідкуйте за тим, як ваші діти використовують Інтернет, і хай вони знають, що ви їх контролюєте.

Пам’ятайте, що Інтернет відкритий для всіх. Федеральне бюро розслідувань (США) рекомендує батькам знати те, чим займається їх дитинав Інтернеті, вибірково перевіряйте електронну пошту та веб- сайти, на які вона заходила.

Цінності, які ви їм прищеплюєте, і приклад, який ви їм подаєте, захистять їх краще, чим контроль. Тому приділяйте час на те, щоб обговорити з дітьми негативні боки кіберпростору. Відкрите спілкування з вами краще захистить дітей від небезпеки Інтернету.

-особистість хлопців і дівчат у віці 12-17 років легко підкорити, маніпулювати ними в мережі Інтернету.

-на думку спеціалістів, у чатах і сайтах для знайомств щоденно нишпорить до 750000 зловмисників.

-сами ви можетезахистити своїх дітей, ніколи не шкодуйте на це свого часу.

-допомагайте своїм дітям ставати мудрими. «Мудрість, як і гроші, захищає» - говориться у Біблії.

Кiлькiсть переглядiв: 245

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.