Кризький ліцей Марківської селищної ради Луганської області

Сучасна будівля закладу освіти була відкрита в листопаді 1969 року.
Здійснилася мрія багатьох дітей мати велику, світлу і затишну школу.
З перших днів відкриття Кризької восьмирічної школи по серпень 1973 року директором був Грек Григорій Федорович. Саме на його плечі лягли перші турботи . За його керування школа почала поповнюватися новим сучасним технічним обладнанням. З кожним роком матеріально-технічна база навчального закладу зростала.
З серпня 1973 року по 1989 рік за штурвалом шкільного корабля стояла Онопрієнко Інна Петрівна, під вдалим 16-річним керівництвом
Якої створювались навчальні кабінети, забезпечувались наочністю і методичною літературою. Учні школи займали призові місця на районних предметних олімпіадах і оглядах художньої самодіяльності.
Традиційно проводилися паради юноармійських військ. За ініціативою
Інни Петрівни та вчителя історії Брюховецької Людмили Петрівни в 1984 році був створений шкільний музей. За клопотанням директора школи 1 лютого 1989 року був відкритий філіал музичної школи, який діє і до цього часу.
З 1989 по 1999 рік директором школи був Загребельний Микола Віталійович. Саме в цей Кризька восьмирічна школа була реорганізована в середню, бо в 1989 році було відкрито 10-й клас. Школа давала випускникам не тільки середню освіту, але й професійну підготовку. Для більшості з них професії, якими вони оволоділи в школі, стали основою їх подальшої діяльності. Микола Віталійович, як хороший господар, дбав про добробут школи. В більшості класних кімнат було поповнено меблі. Перед приміщенням школи було розбито парк, який буяє і зараз.
З 1999 року і по сьогодні школою керує завзята, енергійна, працьовита, компетентний керівник Сич Тетяна Іванівна.За цей час школа помітно зросла в своїх досягненнях. Детальніше...
Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.