Списки учнів Кризької ЗОШ І-ІІІ ступенів, переведених до наступних класів 2021-2022 навчального року.

Рішення педради від 11.06.2021 року №14

1. Перевести 11.06.2021 року учнів школи до наступних класів відповідно до списку:

2 клас:

1) Баран Єгор Євгенійович

2) Борисовець Олександр Олегович

3) Кризька Мирослава Ярославівна

4) Селедкова Богдана Валеріївна

5) Тарабановський Андрій Сергійович

4 клас:

1) Борисовець Данило Борисович

2) Грибанов Данило Олександрович

3) Котілевський Захар Васильович

4) Литовченко Артур Олександрович

5) Острожна Яна Павлівна

6) Рудаченко Олександр Олександрович

7) Соколова Василиса Сергіївна

8) Хімій Валерія Олегівна

5 клас:

1) Васін Данило Романович

2) Воробель Крістіна Олексіївна

3) Глущенко Данило Олександрович

4) Костюченко Дмитрій Олексійович

5) Литовченко Артем Олександрович

6) Олексієнко Захар Володимирович

6 клас:

1) Білаш Кіра Євгеніївна

2) Мішура Денис Віталійович

3) Сич Анна Олексіївна

4) Ялтавський Глєб Миколайович

7 клас:

1) Авраменко Сергій Сергійович

2) Баранькова Діана Олександрівна

3) Борисовець Володимир Володимирович

4) Власенко Олена Геннадіївна

5) Кризька Яріна Ярославівна

6) Нестругіна Дар’я Сергіївна

7) Новіцкий Олександр Сергійович

8) Сич Денис Юрійович

9) Тарабановська Дар'я Сергіївна

10) Шматко Валерія Олександрівна

11) Степанова Анна Ігорівна

8 клас:

1) Іванова Марія Олександрівна

2) Корнієнко Євген Тимофійович

3) Новіцький Данило Сергійович

4) Рибалко Каріна Дмитрівна

5) Чередниченко Богдан Сергійович

9 клас:

1) Артеменко Артем Вікторович

2) Бондар Артем Вікторович

3) Гирман Альона Олексіївна

4) Глущенко Карина Євгенівна

5) Дремлюков Владислав Володимирович

6) Євстафіу Александрос

7) Котілевська Юлія Анатоліївна

8) Острожна Вікторія Павлівна

9) Палагута Артем Михайлович

10) Петренко Анастаія Олександрівна

11) Рябоконь Софія Сергіївна

12) Славгородський Богдан Євгенович

13) Шелехов Вячеслав Валерійович

10-А клас:

1) Авраменко Дмитро Вадимович

2) Бондар Іван Олегович

3) Кучеров Денис Костянтинович

4) Новіцький Валерій Сергійович

5) Сич Олексій Олексійович

6) Солоп Станіслав Іванович

10-Б клас:

1) Араканцев Герман Дмитрович

2) Денисов Микита Олегович

3) Петров Данило Максимович

4) Чеботаєва Катерина Сергіївна

5) Чепель Валерія Євгенівна

11-А клас:

1) Баранькова Яна Сергіївна

2) Брюховецький Артем Сергійович

3) Васін Леонід Романович

4) Кравченко Валерія Дмитрівна

5) Матвієнко Єкатєріна Володимирівна

6) Кризська Аліна Олександрівна

11-Б клас:

1) Андрончик Гліб Геннадійович

2) Балаба Діана Євгенівна

3) Вербицька Мар'яна Євгенівна

4) Дьяковська Вероніка Володимирівна

5) Запорожцев Олександр Сергійович

6) Зимич Артем Павлович

7) Косарєва Валерія Артемівна

8) Коцюк Сергій Андрійович

9) Кукаркін Никита Юрійович

10) Лукаш Поліна Максимівна

11) Пакшин Євген Віталійович

12) Первушина Марія Олександрівна

13) Сергієнко Олександр Анатолійович

14) Скиба Артем Вячеславович

15) Софушкіна Кристина Денисівна

16) Чайкін Олексій Олександрович

17) Шевела Максим Вячеславович

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.