Реєстрація учасників ЗНО 2017

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти інформує, що 06 лютого 2017 року розпочалася реєстрація учасників ЗНО 2017.

Програма реєстрації, Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням

Радимо також за посиланням ознайомитися з процедурою реєстрації, яка містить відеоінструкцію формування реєстраційної картки, зразок списку осіб, форму медичної довідки на створення особливих (специфічних) умов та зразок довідки з навчального закладу з фотокарткою (для осіб з неконтрольованої території, які є учнями (слухачами, студентами) загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, та втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити).

Нагадуємо, що, у випадку відсутності у випускника, якому станом на 01 вересня 2016 року виповнилося 16 років, паспорта, загальноосвітній навчальний заклад реєструє його за свідоцтвом про народження та надає клопотання до регламентної комісії (клопотання має містити вихідний номер та дату, підпис та печатку керівника установи).

Комплекти реєстраційних документів необхідно надсилати за адресою: а/с 74, м. Слов’янськ, Донецька область,84122. Також, за бажанням, відправлення можна здійснити через Нову пошту за адресою м. Слов’янськ, 4 відділення (вул. Паркова, 5), Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти, контактна особа Фоміна Л.В., тел. 0955288771. Всі відправлення здійснюються за рахунок відправника.

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.